قسمت دیدگاه در وردپرس سرعت سایت شما را به میزان زیادی کاهش خواهد داد و با بالا رفتن حجم صفحه تعداد درخواست های http  به میزان زیادی افزایش خواهد یافت و علاوه بر این برای اجرا شدن در مرورگرها نیاز به اضافه کردن منابع جاوا اسکریپت می باشد اگر شما از دیدگاه پیش فرض افزونه ها استفاده می کنید و یا توسط بعضی افزونه ها این کار را انجام می دهید تا وقتی که به خوبی پیکربندی نشده اند در روی سرعت سایت شما تاثیر زیادی خواهد داشت.

اگر شما هم متوجه شدید که قسمت دیدگاه در مقاله های شما با سرعت پایینی لود می شوند می توانید برای بالا بردن سرعت آن ها از روش های زیر استفاده کنید.

غیر فعال کردن دیدگاه ها

غیر فعال کردن بخش دیدگاه باعث افزایش سرعت سایت شما می شود اول باید چک کنید در قسمت دیدگاه فایل یا کدی اضافه نشده است چون اگر قسمت دیدگاه سرعت سایت شما را کاهش بدهد امکان دارد کم شدن سرعت به دلیل اضافه شدن یک مقداری باشد که شما از آن خبر ندارید بنابراین آن ها را چک نمایید.

استفاده از پلاگین برای نظرات

اگر وبسایت شما در روی یک سرور ارزان اشتراکی یا منبع ضعیف باشد یک سیستم نظر دهی که فایل های آن در سایت های دیگر فراخوانی بشود امکان دارد سرعت صفحات پر دیدگاه را به میزان زیادی افزایش بدهد اگر شما هم از یک میزبانی خوبی استفاده می کنید تغییر دادن سیستم کمک زیادی به شما نخواهد کرد.

محدود کردن تعداد نظرات نشان داده شده:

وردپرس به صورت پیش فرض به روشی تنظیم شده است که همه دیدگاه های آن در صفحه اول بارگذاری نگردد بارگذاری کردن صدها یا ده ها نظر که هر یک دارای یک آوتار می باشد زمان لود صفحات را افزایش خواهد داد چون تعداد زیادی درخواست http  ایجاد خواهد کرد.شما به راحتی قادر هستید تعداد دیدگاه هایی که بارگذاری می شود را در صفحه ها تقسیم بندی کنید و سبب کاهش دادن درخواست http  خواهد شد.

استفاده کردن از آواتارهای محلی میزبانی شده:

سیستم عکس پروفایل یا آواتار به وسیله یک سیستمی به اسم Gravator  پشتیبانی خواهد شد یعنی کاربر بعد از ساختن کاربری در سایت گراواتور و ایجاد کردن آواتار مورد نظر قادر است با وارد نمودن ایمیل در قسمت نظرات هر سایت آن آواتار را نمایش بدهد البته سایت هایی که غیر وردپرسی هستند هم قادر هستند از آواتارهای سایت در قسمت نظرات سایت استفاده کنند.

استفاده کردن از سیستم نظر دهی دیگر در سایت:

برای استفاده از سیستم نظر دهی دیگر به جای وردپرس دلایل گوناگونی وجود دارد اولین دلیل شما بهینه سازی کردن سرعت سایت است بارگذاری و ایجاد کردن دیدگاه ها یک کار پر فشاری در سرور می باشد و در روی سرور فشار سنگینی را وارد خواهد کرد.اگر بازدید سایت شما بالا است و سرعت بارگذاری دیدگاه شما را اذیت کرده استفاده کردن از یک سیستم نظر دهید امکان دارد مشکل شما را حل نماید همچنین استفاده کردن از سیستم نظر دهی خارجی در مقایسه با سیستم پیش فرض وردپرس تجربه کاربری خوبی را به شما خواهد داد و امکان دیگری که این سیستم ها دارند این می باشد که شما با یک بار ثبت نام کردن در آن ها قادر هستید در هر سیستم وردپرسی بدون ثبت نام دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید.

افزونه بارگذاری سریع دیدگاه های فیس بوک

این افزونه به وسیله توسعه دهنده افزونه Disqus طراحی شده است و مثل آن افزونه سبب لود شدن قسمت دیدگاه های خواهد شد و ظاهر دیدگاه ها را مشابه فیس بوک خواهد کرد البته در ایران استفاده از اسکریپت های فیس بوک باعث اشکال در سایت خواهد شد این افزونه مجانی است و شما قادر هستید دیدگاه ها را در زمان اسکرول کردن یک کلیک در روی دکمه بارگذاری نمایید این نوع بارگذاری قسمت دیدگاه ها را در زمان مناسب بارگذاری خواهد کرد علاوه بر این توسط این افزونه قادر هستید قسمت دیدگاه ها ، زبان ، رنگ دیدگاه و را کنترل نمایید.

 

بهترین دوره جامع آموزش سئو ۲۰۲۱ مقدماتی

روش انتخاب کلمات کلیدی سایت

لندینگ پیج ؛ چند نکته در مورد ساختن لندینگ پیج

دیدگاه ,سایت ,ها ,یک ,استفاده ,سیستم ,قسمت دیدگاه ,دیدگاه ها ,سیستم نظر ,سایت شما ,سرعت سایت ,میزان زیادی افزایش

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انجمن طبیعت گردی تاگاره اوز حقوق بشر اساسی دانلود آهنگ جدید tarfand13 روح بیمار رسول محمدی دانشجویان melina آپادانا سازه حفاظ رودیواری