وعده سئوی تضمینی و صفحه اول گوگل

این روزها واژه سئوی تضمینی یا ضمانت برای رتبه اول گوگل را زیاد می شنویم این عبارت ها ممکن است شما را وسوسه کند ولی باید به آن ها شک کنید و مشابه تبلیغات پولدار شدن در یک شب یا لاغری در یک هفته می باشد که اعتباری ندارند.

سئوی تضمینی

سئو تضمینی یک دروغی است که ما می خواهیم آن را باور کنیم ولی باور کردن آن ضررهای سنگینی برای سایتمان دارد تضمین یک شعار است برای مثال در یک مسابقه اسب سواری نمی توانید تضمین کنید اسب شما حتما مسابقه را برنده شود در صورتی که هیچ خط پایانی برای این بازی نیست و شما تنها امید دارید که اسب شما سریعتر بدود و جلوتر از بقیه اسب ها قرار گیرد.

اگر سئو تنها ساختن بک لینک های زیاد یا ردیف کردن کلمات کلیدی در یک متن باشد بله سئوی تضمینی حقیقت دارد ولی مشکل اینجاست که الگوریتم های پویا و زنده در گوگل همواره تغییر می کنند و هی فردی قادر به تشخیص الگوریتم بعدی نیست از سویی خیلی از مشتریان می خواهند برای پولی که می پردازند یک تضمین محکمی را دریافت نمایند سئو مانند خرید یخچال یا هر وسیله دیگری نمی باشد که ضمانت چند ساله به شما بدهند چون الگوریتم های همواره تغییر می کنند و اصول سئو هم با آن ها رشد خواهند کرد پس کمپانی های سئو تنها درباره کیفیت و سلامت برنامه هایی که روی سایت اجرا شده است به شما اطمینان خواهند داد.

 

هشدار گوگل:اعتماد به سئوی تضمینی نکنید

گوگل با هیچ کمپانی شرکت های بهینه سازی ارتباط ندارد از سویی دیگر گوگل اعلام کرده که هیچ سایتی قادر به قرار گرفتن در رتبه اول به صورت تضمینی نیست پس هر جا کلمه سئوی تضمینی را دیده اید قادر هستید به آسانی آن کمپانی را از لیست گزینه های خود پاک کنید و شرکتی دیگر را برای خدمات سئو انتخاب کنید.

اگر چه کلمه سئوی تضمینی وسوسه انگیز می باشد و باعث جلب مشتری خواهد شد ولی در آخر کاری که مشتری از شما تحویل بگیرد با چیزی که انتظار دارید متفاوت می باشد کمپانی هایی که وعده سئوی تضمینی را بدهند سایت شما را توسط کلمات کلیدی خاصی در رتبه اول قرار خواهند داد و ورودی گوگل و رقابت را در نظر نخواهند گرفت.

 

رتبه اول در گوگل وسیله است هدف نیست

اگر شما در روی یک سری کلمات کلیدی هم در رتبه اول قرار داشته باشید کافی نیست و احتیاج به دقت بیشتری روی همه کلمات کلیدی خواهید داشت از سویی امکان دارد افراد بیشتری به سایت شما وارد شوند ولی با کیفیت خوبی در محتوا یا محیط سایت روبرو نشوند و خیلی سریع بدون سر زدن به صفحات دیگر سایت شما را ترک نمایند در این صورت با بالا رفتن نرخ خروج کم کم گوگل متوجه خواهد شد که وب سایت شما از لحاظ کاربرها مورد قبول نمی باشد و رتبه سایت شما کم خواهد شد.

الگوریتم کبوتر بر خلاف سئوی تضمینی است

اگر شما هم با الگوریتم گوگل آشنایی دارید مطلع هستید که نتایج جستجوی یک فرد در تهران با کسانی که در اصفهان است متفاوت می باشد به دلیل وابسته شدن جستجوی گوگل به مکان کلمه سئو تضمینی معنی ندارد گوگل این روزها می خواهد نتایج جستجوی منحصر به فردی را برای هر کاربر می خواهد و توسط اطلاعاتی که گوگل از حساب شما بدست آورد سایت هایی که مناسب شما هستند در اولویت بالاتری نشان داده خواهد شد.

راهنمای انتخاب کردن یک کمپانی معتبر

اگر شما هم یک وبسایت دارید ولی در سئو مهارت ندارید می توانید از یک آژانس سئو یعنی کمپانی که خدمات سئو ارائه می دهد مشاوره بگیرید و یا سایت خود را به متخصصان سئو بدهید استفاده کردن از شرکت هایی که خدمات سئو را ارائه می دهند مفید است و رتبه سایت شما را افزایش خواهد داد ولی سپردن سایت شما به بعضی از کمپانی های غیر معتبر سبب هدر رفتن انرژی ، زمان و هزینه شما خواهد شد پس سعی کنید که ویژگی های یک بهینه سازی مناسبی را بشناسید.

خدمات ارائه دهنده شرکت های سئو

کمپانی های سئو ساختار و محتوای سایت شما را چک خواهند کرد و درباره توسعه سایت و محتوا به شما مشاوره خواهند داد آنان در مورد کلمات کلیدی تحقیق کرده کمپین کسب و کار آنلاین را مدیریت خواهند کرد و در آموزش سئو به شما کمک خواهند کرد.

برای استخدام یک کمپانی سئو بهترین زمان این است که می خواهید برای سایت جدید برنامه ریزی کنید یا سایت قدیمی خود را دوباره طراحی کنید کمپانی که شما استخدام می کنید باید در وهله اول نمونه کارهای قبلی را به شما نشان خواهد داد و سابقه فعالیتش را به شما خواهد گفت علاوه بر این باید در اصول گوگل وبمستر تسلط داشته باشد و کسب و کار شما را بشناسد و با در نظر گرفتن شرایط خاص کسب و کار شما شرایط سایت شما را تجزیه تحلیل کند و شرایط آن را به طرف مطلوب هدایت نمایید سعی کنید از شرکتی استفاده کنید که راه ارتباطی برای شما باز باشد تا مراحل کار را متوجه شوید و پیشنهادهای خود را به صورت واضح برای شما تشریح نمایند. فراسئو رسانه آموزشی آنلاین ، به دنبال تحول در زمینه آموزش سئو است. چگونه متخصص سئو شویم؟ با faraseo.net میتوان یک متخصص سئو شد.

توجه به شعار شرکت ها

شعارهای شرکت هایی که معتبر نیستند مثل شعارهای یک شبه پولدار شدن وسوسه انگیز است و هیچ پشتوانه علمی ندارد گوگل اعلام کرده که هیچ تضمینی برای رتبه اول گوگل نیست و هیچ کمپانی نمی تواند ادعای ارتباط با گوگل را داشته باشد پس کمپانی هایی که ادعا می کنند در زمان کمی می توانید به رتبه اول برسید باید از لیست گزینه های شما پاک شوند.

تمام کارهایی که شرکت های سئو برایتان انجام می دهند بر عهده شما می باشد پس هر مقداری که دسترسی های بیشتر به شرکت سئو دادید قادر هستید توضیحات روشنی را از آن ها داشته باشید تا اگر می خواهند با روش های اشتباهی به ارتقای سایت شما بپردازند از این کار جلوگیری نمایید چون عواقب این کار برعهده شماست و رتبه سایت شما را کاهش خواهد داد.بعضی از شرکت های توسط تبلیغات کلیکی وعده بالا رفتن رتبه در نتایج جستجو را خواهند داد ولی در اصل رتبه شما را فقط در قسمت تبلیغات بالا خواهند برد از جایی که گوگل سرچ های تبلیغاتی را توسط برچسب تبلیغات از سرچ های طبیعی جدا خواهد کرد این روش نتیجه بخش نیست پس سعی کنید متوجه شوید که رتبه سایت شما به صورت طبیعی افزایش یافته است.

اگر شما هم در دانش سئو تسلط دارید و با الگوریتم های گوگل آشنا هستید همچنین ساختار و اصول اجرا شدن در سایت خود را بدانید و می خواهید که مخاطبان بیشتری به سایت شما بروند و زمان بیشتری را در سایت شما سپری کنند می توانید امیدوار باشید که الگوریتم های گوگل شما را به جایگاه واقعی خودتان در نتایج جستجو خواهند رساند.

http://seo24.blog.ir/

بهترین دوره جامع آموزش سئو ۲۰۲۱ مقدماتی

روش انتخاب کلمات کلیدی سایت

لندینگ پیج ؛ چند نکته در مورد ساختن لندینگ پیج

سئو ,سایت ,گوگل ,های ,یک ,تضمینی ,سایت شما ,شما را ,سئوی تضمینی ,رتبه اول ,را به

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سالن زیبایی BORG در پردیس BEAUTY SALON PARDIS - مرکز اپیلاسیون جوانه خرید لباس در اصفهان تبلیغات خلاصه کتاب روانشناسی بالینی سعید شاملو کافه نصرت فلوکس فایل تنـــــها خــُــدا رایانه دیدگاهی نو بر کتابداری